Co děti potřebují

Aby se dětem v naší mateřské škole co nejvíce líbilo, je nutné, abyste je z domova vybavili následujícími věcmi:

• Peřinku v jejichž rozích budou našity šňůrky na přivázání a polštářek (povlečení dodá MŠ).
  • Keramický hrnek na pití během dne.
  • Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky (vše podepsané). Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne. Je proto velice důležité, aby se v něm cítilo opravdu příjemně.
  • Přezůvky, to znamená uzavřená, pohodlná obuv, kterou bude dítě nosit pouze ve třídě.
  • Oblečení pro pobyt venku dle ročního období.
  • Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku i gumáčky (vše podepsané).
  • U dětí člověk nikdy neví a může se přihodit nějaká ta nehoda, proto by se hodilo kompletní náhradní oblečení (tepláčky, tričko, ponožky, spodní prádlo – vše podepsané).
  • K odpolednímu spánku, uleháme v pyžamku (vše podepsané).
  • Plyšovou hračku (není povinná), která dětem zpříjemní chvíle v mateřské škole.